Kariera

Jesteśmy uzależnieni od rozwoju i staramy się rozwojem zarazić innych. Rozwój jest instrumentem pozwalający ludziom, firmom i organizacjom na dostrajanie się do dynamiki rzeczywistości, a jednocześnie narzędziem umożliwiającym aktywne kształtowanie świata w zgodzie z własnymi wizjami, wyobrażeniami, marzeniami.

Nasz wirus najlepiej rozwija się w otwartym i życzliwym środowisku, które tworzą ludzie. To właśnie z ludźmi i dla ludzi tworzymy nasze projekty.

Rozwijając siebie, rozwijamy nasz zespół. Stale poszukujemy osób chcących z nami współpracować jak również osób chcących brać udział w naszych projektach, szkoleniach, kursach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć jako trener, lektor, specjalista,
wykładowca lub jako uczestnik, zgłoś się do nas.

SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ
W obecnej chwili w związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnica

OPIS STANOWISKA

  • obsługa klienta,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • obsługa korespondencji związanej z realizowanymi projektami,
  • bieżąca obsługa projektów w procesie rozliczania otrzymanej pomocy publicznej,
  • monitorowanie informacji o nowych naborach wniosków w ramach instrumentów pomocowych.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY

  • co najmniej 2-letniego doświadczenia w samodzielnym przygotowywaniu dokumentacji aplikacyjnej w ramach programów UE ( RPO, PROW, PO IG),
  • wykształcenia wyższego,
  • znajomości przepisów z zakresu pomocy publicznej i funduszy UE,
  • umiejętności analizowania dokumentów oraz swobodnego i precyzyjnego formułowania opinii na piśmie,
  • umiejętności pracy przy wielu projektach równocześnie,
  • dokładności i staranności pozwalających na rzetelne wykonywanie obowiązków,
  • samodzielności w działaniu i odpowiedzialności,
  • zaangażowania i nastawienia na cel,

OFERUJEMY

  • ciągły rozwój, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery i awansu zawodowego,
  • uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach branżowych i szkoleniach,
  • pracę w zespole ludzi zaangażowanych i nastawionych na dzielenie się wiedzą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: mediator@mediator.pl.
Do Aplikacji prosimy o dołączenie poniższego oświadczenia:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Mediator Group S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j.Dz. U. z 2002 r., nr.101, poz. 926 ze zm.).”

Skontaktuj się z nami

9 + 13 =