Kursy językowe

Zdajemy sobie sprawę, że we współczesnym świecie znajomość języków obcych jest koniecznością. Międzynarodowe środowisko pracy, bądź perspektywa pracy za granicą już nie wymaga od pracowników wyłącznie komunikacyjnej znajomości język obcego. Każdy z obszarów zawodowych posiada swoje specjalistyczne słownictwo, terminologię i ich odpowiednie zastosowanie.

Mediator group sa obok tradycyjnych kursów językowych, pozwalających na zdobycie wiedzy na odpowiednim poziomie biegłości językowej oferuje także zawodowe kursy językowe. Oprócz ogólnego rozwoju znajomości  języka  na czterech płaszczyznach ( mówienia, rozumienia, pisania i czytania) pozwalają na opanowanie i umiejętne posługiwanie się specjalistycznym słownictwem w zależności od dziedziny zawodowej,  wykorzystaniem fachowej terminologii w różnych, codziennych sytuacjach. Zwiększając tym samym atrakcyjność uczestnika na rynku pracy oraz stwarzając mu nowe perspektywy rozwoju zawodowego.

Oferowane przez nas kursy bazują zarówno na podręcznikach renomowanych wydawnictw, do nauki danego języka w kontekście języka specjalistycznego, jak również na materiałach autorskich, opracowanych przez naszych metodyków.

Po zakończeniu każdego kursu uczestnicy otrzymają zaświadczenie oraz certyfikat w języku polskim oraz w języku prowadzonego kursu. Oferujemy także możliwość przystąpienia do międzynarodowych egzaminów językowych tj. TOEFL / FCE / CAE/.

Istnieje także, możliwość zorganizowania kursu językowego dla Firm i Samorządu , indywidualnie dopasowując ofertę w zakresie  tematyki zajęć, długości kursu, częstotliwości oraz stopnia zaawansowania.

Metody szkoleniowe:

E-learning

w

Native speaker
Zajęcia konwersatoryjne

Case studies

Zajęcia warsztatowe