O nas

Istniejemy na rynku od 1990 roku.
Nieustannie rozwijamy poszczególne aspekty naszej działalności. Początkowo specjalizowaliśmy się w szkoleniach i doradztwie. Z czasem poszerzyliśmy nie tylko ofertę szkoleń, ale i wprowadziliśmy kolejne profile działalności, adresowane do coraz większego grona odbiorców.

Dla naszych Klientów jakimi są głównie przedsiębiorcy, sektor służby zdrowia czy samorządu terytorialnego pozyskujemy środki zewnętrzne. Pozwalają na realizację najśmielszych wizji rozwoju. Ich skuteczne pozyskiwanie wymaga nie tylko wiedzy, doskonałej znajomości przepisów i procedur, ale także umiejętności dopasowania projektów do indywidualnych planów i potrzeb.

Świadczymy usługi human resources. Nasi specjaliści hr, trenerzy i doradcy opracowują i wdrażają programy human resources, od opisu stanowisk, poprzez rekrutację i selekcję pracowników, systemy ocen okresowych, po szkolenia i rozwój w oparciu o analizy potrzeb.

Stale rozwijamy zakres terytorialny działania. Początkowo był to rynek lokalny, później działalność rozszerzyliśmy o sąsiednie województwa i całą Polskę.

Grupa Mediator zatrudnia 20 osób oraz stale współpracuje z ponad 300 trenerami i ekspertami w różnych dziedzinach. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych Klientów i atmosfera w jakiej realizujemy zadania, dlatego stawiamy na harmonię obu tych elementów podnosząc jakość swoich usług stawiając sobie przy tym kolejne wyzwania. Nasza baza szkoleniowa gwarantuje najwyższy poziom usług a nasi pracownicy służą zawsze radą i pomocą.