Szkolenia dla Firm

Stałe rozwijanie swoich umiejętności i powiększanie kompetencji jest koniecznym warunkiem rozwoju każdego przedsiębiorcy. Żyjemy w czasach gwałtownych zmian w otoczeniu każdego biznesu, gdy konkurencja na rynku jest coraz liczniejsza, większa i często tańsza. Jak zatem rozwijać się i powiększać swoją bazę klientów? Jak zwiększać przychody i budować silne zespoły? Jak wyznaczać i realizować cele biznesowe. Profesjonalne szkolenia mediator group sa są właśnie skierowane są do przedsiębiorców i ich pracowników, którzy chcą się rozwijać i szukają nowych pomysłów i wiedzy, by radzić sobie na rynku.

Proponujemy szkolenia zamknięte dla osób pracujących w korporacjach i instytucjach oraz dla osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą. Szkolenia realizowane są według indywidualnych kryteriów programowych, uwzględniających potrzeby firmy i jej specyfikę, dzięki wypracowanym metodom oceny potrzeb szkoleniowych Klienta.
Z uwagi na wszechobecność systemów informatycznych, prowadzimy też szkolenia z informacyjnych systemów zarządzania, programów komputerowych stosowanych w przedsiębiorstwach czy z zastosowań Internetu, jako narzędzia wsparcia biznesowego.
Cena szkolenia uzależniona jest od ilości uczestników i zakresu merytorycznego szkolenia.

Nasze metody szkoleniowe:

Warsztaty i treningi interpersonalne

Case study

Symulacje i gry strategiczne

Wykłady i prezentacje multimedialne